شرکت مهندسی فرادید سنجش ایلیا

Psip ( پارت سازان ابزار دقیق پویا )

شرکت پارت سازان ابزار دقیق پویا Psip (part sazan instrument pouya) با هدف ایجاد بستری مناسب برای طراحی، ساخت، مونتاژ و تولید کلیه تجهیزات ابزار دقیق و خدمات فنی و مهندسی با نام و گارانتی ایرانی (psip) در سال 1386 به شماره ثبت 304356 به ثبت رسید و تحت حمایت وزارت صنایع به شماره جواز 127/26357 مورخ 11/10/1386 فعالیت خود را در مرحله تولید تجهیزات اندازه گیری آغاز نموده است. این شرکت ضمن رعایت استانداردهای تولید و با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی جهان نهایت سعی خود را جهت ارائه محصولات استاندارد شده به کار برده است و کارشناسان و متخصصان این شرکت جهت تامین نیازهای شما همواره آماده پاسخگویی خدمات فنی می باشند. تمامی محصولات دارای یک سال گارانتی شرکت PSIP می باشد. همچنین کلیه خدمات پس از فروش و گارانتی کامل بدون هیچ نوع محدودیت و کاستی عرضه می گردد.

 

مدیریت جدید

در سال 1393 این برند توسط شرکت فرادید سنجش ایلیا خریداری شده و با مدیریت جدید شروع به فعالیت نموده و جز زیر مجموعه های این شرکت قرار گرفته تا بتواند با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش قوی محصولات خود را روانه بازار کند.
شرکت مهندسي فراديد سنجش ايليا صاحب امتیاز قانونی کمپانی PSIP می باشد و ارائه انواع کاليبراتورهای دما، صوت، الکتریک، بادسنج PSIP با گارانتی این شرکت انجام می گیرد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات کالیبراسیون و ابزار دقیق شرکت ما به روی لینک زیر کلیک کنید:
شرکت بهفام روش سپاهان
 

نمایندگی های معتبر ما

شرکت فرادید سنجش ایلیا از طریق دفتر نمایندگی خود در دبی قادر به تامین دستگاه های ابزاردقیق psip و همچنین سایر برندهای متنوع ابزار دقیق و کالیبراسیون در کمترین زمان ممکنه می باشد.
تعهد ما نسبت به کالا، گارانتی و خدمات آن می باشد.
همچنین این شرکت آمادگی خود را برای جذب نمایندگی مجاز فروش در شهرستان ها اعلام میدارد.


 
 

ارسال تیکت


از طریق ارسال تیکت، شما قادر خواهید بود تا یا بخش پشتیبانی PSIPCO به صورت آنلاین تعامل داشته باشید و از خدمات مربوط به فروش و همچنین خدمات پس از فروش به صورت برخط استفاده نمایید.